Kurumsal

Vatan Nakliyat olarak başta Kadıköy olmak üzere İstanbul’un tamamında evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Geniş araç filomuz ve işin uzmanı çalışanlarımız ile profesyonel taşımacılık çözümlerini ekonomik fiyatlara gerçekleştirmekteyiz.

Bizleri diğer nakliyat firmalarından farklı kılan en önemli özelliğimiz müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Taşımacılık öncesi müşterilerimiz isteklerini dinleyerek isteklerini kusursuz bir şekilde yerine getirerek referanslarımıza bir mutlu müşteri daha katmayı hedefliyoruz.

Şirketimiz 18 yılı aşkın sektör deneyimine sahip olup kurulduğumuz günden bu yana geçen zaman zarfında hizmet kalitemizi geliştirerek hep daha iyi hizmet vermeyi amaçladık. Ev taşımacılık hizmeti sağlamak için gerekli belge ve teçhizatlara sahip olan şirketimiz yüksek modelli ve farklı kapasitelerde geniş bir araç filosuna sahiptir. Filomuzda yer alan araçlarımızın tamamı evden eve nakliyat için özel tasarlanmış kapalı kasalara sahiptir. Ulaştırma bakanlığı tarafından ev ve ofis taşımacılık işlemleri için K3 yetki belgesine sahip olan şirketimizin tüm araçlarında bol bol ambalajlama malzemesi bulunmaktadır.

Taşımacılık hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışanlarımızı belirli zaman aralıkları ile eğitimlere tabi tutmaktayız. Çalışanlarımız şirket politikamız gereği müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Şirketimiz için müşteri memnuniyeti son derece önemli olup taşımacılıklarda müşterilerimizin almış olduğu hizmet neticesinde memnun kalması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Bizi tercih edecek olan tüm müşterilerimize %100 müşteri memnunyeti garanti etmekteyiz.

Sigortalı Taşımacılık

Şirketimiz Anadolu Sigorta ile anlaşmalı olup sunmuş olduğumuz tüm taşımacıık ve depolama hizmetleri sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Taşımacılığını gerçekleştirmekte olduğumuz her ev olsı kazalara karşı 50.000 TL teminat kapsamındadır.